Для школярів 6-х класів виготовили 541 тисячу підручників за підтримки ЮНІСЕФ

Понад 541 тисячу підручників для українських школярів надрукували за підтримки ЮНІСЕФ

Підручники для шостих класів

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

В Україні надрукували підручники з географії для 6-х класів та підручники для дітей з особливими освітніми потребами. Їх уже доставили до областей, згодом передадуть у школи.

Загалом було виготовлено:

  • 491 911 примірник із географії для 6-х класів;
  • 49 110 примірників із 10 предметів шестикласників із порушеннями зору.

Завдяки цьому вдалося забезпечити 100% потреби підручників із географії для 6-х класів та більшість потреби підручників з різних предметів для дітей з особливими освітніми потребами.

Відповідні підручники були надруковані МОН спільно з Інститутом модернізації змісту освіти за підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні та за кошти Глобального партнерства заради освіти (GPE). На це було виділено понад 80 мільйонів гривень.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2628

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді