Відбулася зустріч представників України, які займаються інтеграцією науки та інновацій

У МОН відбулася установча зустріч із представниками України в програмних комітетах «Горизонт Європа»

Розвиток науки в Україні

Демотивованість учня: ознаки та рекомендації

9 лютого 2024 року відбулася установча зустріч обраних представників України до комітетів, відповідальних за моніторинг виконання Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт Європа», співробітників відділу «Офіс Горизонт Європа в Україні» Національного фонду досліджень України та команди Міністерства освіти і науки України, що займається питаннями інтеграції науки та інновацій в європейський дослідницький простір.

До заходу долучилися 54 учасники. Під час зустрічі вони обговорювали механізми взаємодії між зацікавленими сторонами й алгоритми дій, цілі та завдання України у програмі «Горизонт Європа», роль представників у їх досягненні. Також українські представники поділилися досвідом участі у попередній Рамковій програмі ЄС з досліджень та інновацій «Горизонт 2020».

Зустріч визначила важливий етап для української участі у великому міжнародному проекті, спрямованому на розвиток науки та інновацій в країні.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді