Відеоуроки для школярів щодо протидії дезінформації

Для школярів доступні відеоуроки з протидії дезінформації

Протидія дезінформації серед учнів

Формувальне оцінювання: способи та інструменти залучення учнів

У мережі опублікували дев’ять відеоматеріалів медіапродукту «Уроки з Гордєєвим». Організатором є благодійна організація «Смарт Ангел», яка розробляла серії у межах проєкту «Всеохопна інформаційно-просвітницька кампанія з протидії дезінформації».

Автори відеороликів хотіли звернутися до школярів і пояснити, як працює дезінформація і чим вона небезпечна, сприяти розвитку критичного мислення.

Головним героєм сюжетів став Єгор Гордєєв — фахівець у галузі журналістики та медіа. У межах уроків він провів низку офлайн-зустрічей зі старшокласниками, де в легкій і доступній формі діалогу школярі вчилися розпізнавати дезінформацію і протистояти їй.

Під час перегляду уроків, можна дізнатися про те, що таке фотофейки і якими вони бувають, чим небезпечні діпфейки, як розпізнати ботів, протидіяти дезінформації та що робити, якщо ви стали жертвою кібербулінгу.

Відеоролики доступні за посиланням.

За інформацією МОН

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Прийом до перших класів у 2024 році

Які документи потрібні для зарахування дітей до перших класів? Як підтвердити право на першочергове зарахування в перший клас?
60901

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13218

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді