Долучайтеся до громадського обговорення змін до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів у закладах освіти

МОН пропонує до громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

Проведення документообігу в закладах освіти

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

У Міністерстві освіти і науки запрошують освітян до громадського обговорення проєкту наказу «Про внесення змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти».

Відповідно до змісту проєкту, соціальні групи населення та заінтересовані сторони, на які поширюватиметься дія наказу: учасники освітнього процесу, здобувачі освіти та заклади освіти.

На виконання частини другої статті 74-1 Закону України «Про освіту», пункту 3 Положення про програмно-апаратний комплекс «Автоматизований інформаційний комплекс освітнього менеджменту», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 2 грудня 2021 р. № 1255, згідно з пунктом 8 Положення про Міністерство освіти і науки України, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 630, та з метою забезпечення належної цифрової взаємодії в системі загальної середньої освіти, підготовлено проєкт відповідного документу.

Свої пропозиції та зауваження до зазначеного проєкту наказу «Про внесення змін до Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти» можна надсилати у довільній формі до 21 лютого 2024 року на електронну адресу: [email protected]

За інформацією МОН

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Прийом до перших класів у 2024 році

Які документи потрібні для зарахування дітей до перших класів? Як підтвердити право на першочергове зарахування в перший клас?
60917

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13218

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді