Створено Міжнародну коаліцію для повернення українських дітей

В Україні запрацювала Міжнародна коаліція за повернення українських дітей

Повернення депортованих дітей

Чи правильно оформлюєте додатки до наказів

Міжнародна коаліція за повернення українських дітей розпочала свою роботу, до неї долучилися 28 країн-учасниць. Керують цією коаліцію Україна та Канада. 

Під час засідання організації було презентовано рамковий документ, який визначає мандат, цілі, керівні принципи та напрями діяльності коаліції.

«Повернення вкрадених дітей є основою плану дій Bring Kids Back UA, який ініціював Президент України Володимир Зеленський. Це також є ключовим елементом пункту четвертого Української формули миру «Звільнення полонених і депортованих осіб», — зауважив керівник Офісу президента Андрій Єрмак.

За інформацією пресслужби Офісу президента, серед основних завдань коаліції:

  • сприяння поверненню українських дітей;
  • виявлення місцеперебування незаконно депортованих і примусово переміщених дітей;
  • розроблення механізмів їхнього повернення та участь у відповідних дипломатичних переговорах;
  • питання підготовки та видачі документів для встановлення особи дітей і членів їхніх сімей, зокрема необхідних для переміщення через кордон і фізичного повернення дітей в Україну;
  • підтримка дітей після повернення, сприяння возз’єднанню із рідними або розміщенню в сімейних формах виховання, надання реабілітаційної допомоги;
  • забезпечення доступу до правосуддя для дітей — жертв і свідків злочинів, притягнення винних до юридичної відповідальності.

«Я дуже рада, що Канада разом з Україною запускає Міжнародну коаліцію за повернення українських дітей. Наша мета полягає в тому, щоби переконатися, що ми захищаємо кожну дитину. Ми допоможемо Україні працювати з багатьма країнами з коаліції, включно з державами Глобального Півдня. Залучатимемо для цього країни-партнери, експертів, громадянське суспільство», — акцентувала міністерка закордонних справ Канади Мелані Жолі.

Джерело: Офіс президента

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді