Перегляд шкіл на наявність укриттів завершать у серпні

На початку серпня має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у разі небезпеки

У серпні завершиться перевірка шкіл на наявність укриттів

Співробітники ДСНС у серпні планують завершити обстеження будівель і територій закладів освіти України на наявність укриття у разі повітряної тривоги.

Таку інформацію зазначив директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький.

За його словами, наразі організовано роботу комісій, які створені органами місцевого самоврядування та місцевими держадміністраціями.

«У цих комісіях беруть участь представники ДСНС, функція яких — надавати консультативну та методичну допомогу щодо вивчення можливості укриття дітей та персоналу у закладах освіти», — розповів керівник департаменту.

Окрім того, він зауважив, що на початку серпня вже має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у тих чи інших закладах у разі небезпеки.

«Робота ця триває. Орієнтовно на початку серпня ми маємо розуміти повну картину по закладах освіти», — акцентував Віктор Вітовецький.

Також наразі відбувається перевірка територій і приміщень закладів освіти на предмет наявності вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється деокупованим територіям.

 

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
142294

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86426

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46963

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді