На початку серпня має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у разі небезпеки

Співробітники ДСНС у серпні планують завершити обстеження будівель і територій закладів освіти України на наявність укриття у разі повітряної тривоги.
Таку інформацію зазначив директор департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький.
За його словами, наразі організовано роботу комісій, які створені органами місцевого самоврядування та місцевими держадміністраціями.
«У цих комісіях беруть участь представники ДСНС, функція яких — надавати консультативну та методичну допомогу щодо вивчення можливості укриття дітей та персоналу у закладах освіти», — розповів керівник департаменту.
Окрім того, він зауважив, що на початку серпня вже має бути точно відомо, як діятимуть діти та персонал у тих чи інших закладах у разі небезпеки.
«Робота ця триває. Орієнтовно на початку серпня ми маємо розуміти повну картину по закладах освіти», — акцентував Віктор Вітовецький.
Також наразі відбувається перевірка територій і приміщень закладів освіти на предмет наявності вибухонебезпечних предметів. Особлива увага приділяється деокупованим територіям.
Тримайте п’ять орієнтирів, які допоможуть організувати новий навчальний рік і дотриматися всіх вимог МОН.
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.