Учасникам ЗНО не варто розголошувати дані щодо проведення тестування

Учасникам НМТ з міркувань безпеки рекомендовано не розголошувати адреси екзаменаційних центрів

Учасникам ЗНО не варто розголошувати дані щодо проведення тестування

Учасники національного мультипредметного тесту ЗНО отримали рекомендації щодо нерозголошення адреси екзаменаційних центрів, у яких вони цього року складатимуть тести.

Таку інформацію зазначили в повідомленні Українського центру оцінювання якості освіти.

Окрім того, з питань безпеки цього року не буде офіційно оприлюднений графік проведення тестування.

«З міркувань безпеки ми не публікуємо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. З цієї ж причини цьогоріч не оприлюднено графіка тестувань», — зауважили в УЦОЯО.

Раніше повідомляли, що учасники основної сесії національного мультипредметного тесту ЗНО отримали запрошення на тестування. У запрошенні зазначено дату, час і адресу проведення тестування.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді