Курс підвищення кваліфікації з психології для українських освітян

Освітяни зможуть долучитися до курсу підвищення кваліфікації з надання психологічної допомоги

Курс підвищення кваліфікації з психології для українських освітян

Ігри, що допоможуть знизити агресію

Понад 600 тисяч освітян і керівників закладів освіти пройдуть курс підвищення кваліфікації щодо надання першої психологічної допомоги та емоційної підтримки дітей та підлітків.

Таку інформацію зазначили в Міністерстві освіти та науки.

Відповідне навчання проводитиметься в межах Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, створеної за ініціативи першої леді Олени Зеленської.

Під час розробки курсу підвищення кваліфікації для освітян і шкільних психологів були залучені провідні спеціалісти із психічного здоров’я зі США та Ізраїлю.

Передбачається, що його зможуть пройти всі співробітники і керівники закладів освіти.

Курс створено за моделлю змішаного навчання, що складається з 10 мультимедійних уроків у міжнародному форматі SCORM, додаткових матеріалів і практичних тренінгів, під час яких освітяни дізнаються про психологічні стани, навчаться надавати першу психологічну допомогу за методичними посібниками Save the Children, а також ознайомляться з рекомендаціями щодо перенаправлення Міжвідомчого постійного комітету.

Окрім того, якщо в дитини або підлітка виникне потреба в більш глибокій психологічній підтримці, то їм буде запропоновано звернутися до відповідних фахівців.

Безоплатний курс підвищення кваліфікації «Перша психологічна допомога учасникам освітнього процесу під час і після завершення воєнних дій» можна пройти на порталі Всеукраїнського проєкту з профорієнтації та побудови кар’єри «Обери професію своєї мрії».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

Психолого-педагогічний супровід дошкільників із синдромом дефіциту уваги та гіперактивності

«За ним неможливо встежити», «Вона така нетерпляча, ніколи не завершує розпочату справу» — з таких скарг батьків і педагогів зазвичай розпочинається робота практичного психолога, спрямована на допомогу гіперактивним дітям
24676

Розвиток емоційно-вольової сфери дошкільника

Воля не виникає сама собою, її потрібно змалку формувати. Які особливості вольової сфери у дітей дошкільного віку? Як дорослі можуть сприяти формуванню в дитини емоційно-вольової сфери й таких пов’язаних із нею якостей, як самостійність, самоконтроль, стриманість?
31863

Шукаємо ключ до «замкнутої» дитини

Є діти, що граються, голосно сміючись, штовхаючись, поспішають до гурту, а є діти, які усамітнюються, стають мовчазними в компанії однолітків і, схоже, бояться людей. Педагоги мають вміти працювати з такими дітьми та вміти заспокоїти батьків і підказати їм шляхи вирішення ситуації.
1680

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді