В Україні 43 тисячі учителів були вимушені переміститися зі своїх територій

15 годин підвищення кваліфікації: як виконати
На території Україні 43 тисячі вчителів через війну були вимушені переміститися зі своїх територій.
Таку інформацію зазначають у звіті загальнонаціонального онлайн-опитування, що оприлюднено Міністерством освіти та науки.
Таким чином, станом на 31 травня 2022 року місцевими органами управління освітою обласного рівня було зафіксовано 43 тисячі вчителів, які були вимушені переміститися зі своїх територій.
Найвищі показники відпливу вчителів зафіксовані в Харківській (10 675 учителів), Запорізькій (4342 учителя) і Київській (3918 учителів) областях. Водночас близько 450 громад повідомили, що на їхній території є вчителі із числа внутрішньо переміщених осіб.
Окрім того, збір точних даних є проблематичним через те, що не всі педагогічні працівники після переміщення реєструються як переміщені особи або змінюють місце викладання.
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.