Місце постійного проживання залишили 43 тисячі вчителів

В Україні 43 тисячі учителів були вимушені переміститися зі своїх територій

В Україні близько 43 тисяч учителів покинули свої території

15 годин підвищення кваліфікації: як виконати

На території Україні 43 тисячі вчителів через війну були вимушені переміститися зі своїх територій.

Таку інформацію зазначають у звіті загальнонаціонального онлайн-опитування, що оприлюднено Міністерством освіти та науки.

Таким чином, станом на 31 травня 2022 року місцевими органами управління освітою обласного рівня було зафіксовано 43 тисячі вчителів, які були вимушені переміститися зі своїх територій.

Найвищі показники відпливу вчителів зафіксовані в Харківській (10 675 учителів), Запорізькій (4342 учителя) і Київській (3918 учителів) областях. Водночас близько 450 громад повідомили, що на їхній території є вчителі із числа внутрішньо переміщених осіб.

Окрім того, збір точних даних є проблематичним через те, що не всі педагогічні працівники після переміщення реєструються як переміщені особи або змінюють місце викладання.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді