Українці хочуть скасувати очну освіту у школах у воєнний час. Електронна петиція за місяць на сайті президента набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів.

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану
Петиція розміщена на президентському сайті.
Автор Марія Горшеньова написала прохання про заборону навчання в навчальних закладах в офлайн-форматі до закінчення війни. Причина петиції те, що не всі навчальні заклади обладнані бомбосховищами та шляхами евакуації. У будівлях можуть бути дуже вузькі коридори та сходові прольоти. Також повітряні тривоги не дають учням сконцентруватися на навчанні, до всього - їх тривалість може бути дуже довгою.
«Що учням робити 2 години 48 хвилин в укритті? Як при цьому триватиме навчальний процес? Чи можливо проводити уроки в укритті для всіх учнів/студентів одночасно?» - йдеться у питанні петиції.
Петиція набрала необхідні для розгляду 25 тисяч голосів та має бути направлена на розгляд Президента.
⇒ Готуємо школу до нового навчального року
Мета Концепції безпеки закладів освіти – створити рівні, належні та безпечні умови здобуття освіти, організувати безпечний освітній простір в умовах війни. Концепція залишається актуальною, тож пригадайте основі її положення.
Процедура атестації педагогічних працівників триває ледь не увесь навчальний рік. Нелегко всі процеси тримати в голові — що й коли підготувати, виконати… Тож зібрали тут основне
Об’єктами уражень ворога часто стає цивільне населення. Убезпечити дітей у закладах освіти – найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у закладі освіти і як організувати цей процес – читаймо далі
Освітній процес в українських закладах загальної середньої освіти завершується здебільшого влітку. Хто визначає тривалість навчального року та літніх канікул, коли літні канікули 2025 – з’ясуємо у статті
У Законі про освіту є інструмент боротьби з порушенням академічної доброчесності — стаття 42. Які є види, випадки та відповідальність за порушення академічної доброчесності — читайте у матеріалі.