Реєстрація е-кабінетів для вступу до закладів освіти

Для вступу абітурієнту необхідно створити е-кабінет та завантажити необхідну інформацію та документи

Розпочато реєстрацію електронних кабінетів вступників

З 01 липня розпочалася реєстрація е-кабінетів для вступу до закладів вищої освіти.

За перші дні реєстрації було створено близько 20 тисяч електронних кабінетів.

І близько 39 тисяч випускників 9 класів зареєструвалися для вступу до коледжів.

«Станом на сьогодні, 4 липня, на основі базової середньої освіти створено та активовано майже 39 тисяч електронних кабінетів та подано майже 35 тисяч електронних заяв. На основі повної загальної середньої освіти створено та активовано майже 18 тисяч кабінетів, а також на базі фахового молодшого бакалавра, молодшого спеціаліста та молодшого бакалавра — майже 2 тисячі кабінетів», — повідомив очільник Міносвіти Сергій Шкарлет.

Створити обліковий запис для вступу до закладу вищої освіти можна за посиланням.

Раніше стало відомо, що у 2022 році вступ до закладів вищої освіти відбуватиметься онлайн. Щоб подати заяву, абітурієнту необхідно створити електронний кабінет та завантажити необхідну інформацію та документи.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді