Відеоматеріали для дітей щодо правил мінної безпеки

У Мінреінтеграції створили відео про правила мінної безпеки для дітей

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України акцентують щодо дотримання правил поведінки у разі знаходження небезпечних і вибухових предметів. 

Через воєнні дії майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно у прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Саме тому не всі діти знають, що робити, якщо знайшов міну. 

Для цього Мінреінтеграції разом із партнерами — проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» — створили декілька відеоматеріалів для дітей, у яких розповіли про правила поведінки з вибуховими предметами.

Детальна інформація та більше відео — за посиланням.

Ці матеріали можна використовувати для навчання дітей мінної безпеки.  

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді