Відеоматеріали для дітей щодо правил мінної безпеки

У Мінреінтеграції створили відео про правила мінної безпеки для дітей

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

У Міністерстві з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України акцентують щодо дотримання правил поведінки у разі знаходження небезпечних і вибухових предметів. 

Через воєнні дії майже третина України замінована або забруднена рештками техніки та зброї. Особливо небезпечно у прифронтових районах і в деокупованих населених пунктах, куди українські родини повертаються з вимушеної евакуації.

Саме тому не всі діти знають, що робити, якщо знайшов міну. 

Для цього Мінреінтеграції разом із партнерами — проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» — створили декілька відеоматеріалів для дітей, у яких розповіли про правила поведінки з вибуховими предметами.

Детальна інформація та більше відео — за посиланням.

Ці матеріали можна використовувати для навчання дітей мінної безпеки.  

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4934

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10352

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді