Відбулася конференція «Українська миротворча освіта: ціна миру»

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін»

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін».

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна, директор Центру Близькосхідних Досліджень, координатор Української миротворчої школи Ігор Семиволос, керівник освітнього напряму Української миротворчої школи Галина Усатенко, вчителі-фіналісти конкурсу, представники установ та закладів освіти із областей, обраних для проекту, а також представники громадських організацій.

Метою конкурсу планів-конспектів є підвищення професійної компетенції учителів у класно-урочній та позаурочній роботі з учнями.

«Ми повинні донести до українців, що миротворча школа — це школа людських цінностей, але при цьому треба не забувати про захист своєї Вітчизни», — наголосив Павло Хобзей.

«Для всіх мають бути однакові миротворчі цінності, які передбачають толерантне ставлення одне до одного і, насамперед,  це має впроваджуватися у систему освіти», — зазначила Наталія Вяткіна.

За словами координатора проекту Ігоря Семиволоса основною метою миротворчої освіти є створення за допомогою активістів, громад, вчителів умов для запобігання насильницьких конфліктів у суспільстві.

Зазначимо, що Українська миротворча школа є проектом українських та польських громадських організацій, що втілюється за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ознайомтеся із презентацією «Стратегія миротворчої освіти 2020».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді