Відбулася конференція «Українська миротворча освіта: ціна миру»

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін»

Під час конференції були представлені підсумки конкурсу планів-конспектів Уроку миротворчості «Учителі змін».

У заході взяли участь заступник міністра освіти і науки України Павло Хобзей, директор Інституту модернізації змісту освіти Наталія Вяткіна, директор Центру Близькосхідних Досліджень, координатор Української миротворчої школи Ігор Семиволос, керівник освітнього напряму Української миротворчої школи Галина Усатенко, вчителі-фіналісти конкурсу, представники установ та закладів освіти із областей, обраних для проекту, а також представники громадських організацій.

Метою конкурсу планів-конспектів є підвищення професійної компетенції учителів у класно-урочній та позаурочній роботі з учнями.

«Ми повинні донести до українців, що миротворча школа — це школа людських цінностей, але при цьому треба не забувати про захист своєї Вітчизни», — наголосив Павло Хобзей.

«Для всіх мають бути однакові миротворчі цінності, які передбачають толерантне ставлення одне до одного і, насамперед,  це має впроваджуватися у систему освіти», — зазначила Наталія Вяткіна.

За словами координатора проекту Ігоря Семиволоса основною метою миротворчої освіти є створення за допомогою активістів, громад, вчителів умов для запобігання насильницьких конфліктів у суспільстві.

Зазначимо, що Українська миротворча школа є проектом українських та польських громадських організацій, що втілюється за фінансової підтримки Посольства Великої Британії в Україні.

Ознайомтеся із презентацією «Стратегія миротворчої освіти 2020».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4023

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26461

Інтерактивні методи навчання

У чому полягає інтерактивне навчання та які методи використовувати в роботі з дошкільниками, учнями й педагогами. Принципи, завдання, класифікації, приклади
198731

Ігри з дітьми на відпочинку

Нові ігри з конструктором, доміно, кубиками, у які цікаво грати дітям і дорослим. Консультація для батьків дошкільників
6288

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді