Омбудсмен назвав перешкоди під час зарахування оцінок, отриманих за кордоном

Що перешкоджає зарахуванню оцінок, отриманих за кордоном, у школах України

Зарахування оцінок за кордоном

Експертиза цінності документів: як провести

Україна повинна максимально підтримувати зв'язок з дітьми-біженцями, які через війну виїхали за кордон. А також допомагати їм полегшити своє повернення до українських шкіл.

Таку інформацію зазначив освітній омбудсмен Сергій Горбачов. Зокрема, потрібно вирішити проблему узгодження освітніх систем за кордоном з українською.

За словами освітнього омбудсмена, в Україні немає напрацьованої системи зарахування оцінок, які діти отримали у закордонних школах.

«Наприклад, у нас є окремі предмети (фізика, хімія та біологія), які в закордонних школах об'єднані в один. Різні освітні програми у країнах перебування, різні предмети, оцінювання — це все перешкоджає зарахуванню оцінок, отриманих за кордоном, в українських закладах освіти», — зауважив Сергій Горбачов.

Водночас він акцентував, що ключовий фактор, який впливатиме на повернення дітей до українських шкіл, — перемога України у війні та безпека на наших територіях.

Зокрема, освітній омбудсмен наголосив, що чим довше триває війна, тим більше причин українці отримують, аби залишитися в інших країнах.

Джерело: Заборона

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143170

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86577

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47018

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді