Близько мільйона українських дітей не мають доступу до безпечного навчання

Майже мільйон дітей в Україні не мають безпечного доступу до освіти

Організація безпечного доступу до освіти

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

Майже мільйон дітей в Україні, які постраждали від війни з росією, адже вони не мають безпечного та надійного доступу до продовження освіти. У майбутньому це вплине на ціле покоління.

Таку інформацію зазначила директорка з питань операцій та адвокації Управління ООН з координації гуманітарних справ Едем Восорну. 

Зокрема вона зауважила, що масштаби гуманітарних потреб в Україні залишаються величезними.

За її словами, нині гуманітарної допомоги потребують понад 14 мільйонів осіб. Це близько 40% населення держави.

«Чотири мільйони осіб, у тому числі майже 1 мільйон дітей, все ще є переміщеними особами всередині країни. Понад 6,3 мільйона людей продовжують жити як біженці в сусідніх європейських країнах та в усьому світі», — акцентувала Едем Восорну.

Окрім того, директорка з питань операцій та адвокації Управління ООН з координації гуманітарних справ наголосила, що росіяни пошкодили або зруйнували на території України понад 3 тисячі закладів освіти. Багато з них використовували для розміщення переселенців або як розподільчі центри.

 Джерело: Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді