Важлива інформація про сертифікацію вчителів у 2024 році

27 грудня відбудеться онлайн-зустріч щодо особливостей проведення сертифікації вчителів

Сертифікація вчителів у 2024 році

Чи зобов’язані керівники закладів освіти подавати декларацію

З 15 до 30 січня 2024 року відбуватиметься період реєстрації для вчителів початкових класів, а також вчителів математики, української мови і літератури, історії та громадянських дисциплін базової середньої школи для проходження сертифікації 2024 року.

Цьогоріч до сертифікації зможуть долучитися 1500 вчителів початкових класів, по 1000 вчителів математики та української мови і літератури, а також 500 вчителів, які викладають навчальні предмети (інтегровані курси) громадянської та історичної освітньої галузі та/або освітньої галузі «Суспільствознавство» (всесвітньої історії, вступу до історії України та громадянської освіти, громадянської освіти, історії України, основ правознавства, курсів «Досліджуємо історію і суспільство», «Історія: Україна і світ», «Україна і світ: вступ до історії та громадянської освіти»).

Окрім того, проходження сертифікації вчителів буде в три послідовні етапи:

  1. Незалежного тестування (проводить Український центр оцінювання якості освіти);
  2. Самооцінювання учасниками сертифікації власної педагогічної майстерності (проводить Державна служба якості освіти України); 
  3. Вивчення практичного досвіду роботи учасників сертифікації (проводить Державна служба якості освіти України).

Для того, щоб більше дізнатися про особливості процедури реєстрації, коли відбудуться основні етапи сертифікації та на що потрібно зважати, готуючись до незалежного тестування, можна долучитися 27 грудня о 15:00 до прямого ефіру з начальницею відділу сертифікації педагогічних працівників Українського центру оцінювання якості освіти Юлією Романенко.

За інформацією УЦОЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
4923

Цифровізація української освіти: реалізація, проблеми і перспективи

Через необхідність дистанційного навчання актуальним і перспективним напрямом розвитку вітчизняної системи освіти стала її цифровізація. Що вона передбачає, з якими проблемами зіткнулись розробники Національної платформи цифрової освіти, що чекає педагогів і здобувачів освіти в перспективі – у нашій статті
10331

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді