В уряді пропонують зміни щодо відстрочки від мобілізації студентів

Уряд пропонує Раді скасувати відстрочку від мобілізації частині студентів

Відстрочка від мобілізації студентів

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

Український уряд пропонує Верховній Раді скасувати право на відстрочку від мобілізації частині студентів. Зокрема, це стосується тих, хто здобуває повторну вищу освіту.

Така інформація зазначена в законопроєкті № 10378. Документ 25 грудня зареєстрували у ВРУ. Він передбачає зміни до процедури мобілізації.

Згідно з проєктом закону, відстрочку отримають студенти училищ, коледжів і вишів, які навчаються на денній або дуальній формі. Зауважимо, студенти мають здобувати рівень освіти, що є вищим за раніше здобутий за однією спеціальністю (фахом).

Таким чином відстрочку не надаватимуть тим, хто здобуває повторний рівень освіти. Наприклад, вдруге здобуває освіту бакалавра або магістра.

Водночас право на відстрочку залишать науковцям і викладачам навчальних закладів, якщо вони працюють на повну ставку.

Джерело: 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді