Опубліковано результати опитування закладів дошкільної освіти

У мережі оприлюднили результати оперативного опитування закладів дошкільної освіти

Опитування закладів дошкільної освіти

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

У Міністерстві освіти і науки України зініціювали проведення оперативного опитування закладів дошкільної освіти, яке забезпечила Державна наукова установа «Інститут освітньої аналітики». 

Мета відповідного опитування — аналіз організації медичного супроводу, харчування, додаткових освітніх послуг, збір окремих даних про вихованців та працівників, здійснення загальної оцінки стану інфраструктури закладу дошкільної освіти, зокрема для планування організації їх капітальної безпекової компоненти.

Отримані результати оформили в єдину базу даних. Це допоможе ухвалювати оперативні та обґрунтовані управлінські рішення, особливо у сфері створення належних умов для безпечного навчання дітей. 

Водночас, одним із важливих пріоритетів МОН є зменшення кількості релевантних стейкхолдерів, які надходять на департаменти освіти та до закладів освіти. Саме тому сформована за результатами відповідного збору інформаційна платформа має публічний доступ для всіх. 

Детальніше ознайомитися з результатами опитування закладів дошкільної освіти можна за посиланням

За інформацією МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як організувати фізкультурно-оздоровчу роботу в закладі дошкільної освіти

Фізкультурно-оздоровчу роботу в дошкільних закладах проводять, аби забезпечити рухову активність дітей та сприяти їхньому повноцінному фізичному розвитку. Розглянемо основні завдання
30702

Безпека літнього дня в дошкільному закладі

Педагог-початківець загострено акцентуватиме на безпеці дітей під час прогулянок улітку, досвідчений — навпаки, може втратити пильність. Запропонуйте їм «золоту» середину
10807

Звіт вихователя дитсадка

Проблема звітності так чи інакше постає перед кожним педагогом закладу дошкільної освіти. Ми спробуємо допомогти розібратись, на що треба звернути увагу, які елементи звітності є обов’язковими, як зробити процес написання звіту універсальним.
65572

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді