Порядок проведення мультитесту ЗНО

У Порядку визначено основні засади проведення національного мультипредметного тесту

Порядок проведення мультитесту ЗНО

Як завершити 2021/2022 навчальний рік

МОН затвердило Порядок проведення в 2022 році національного мультипредметного тесту.

Наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Порядок визначає основні засади проведення національного мультипредметного тесту для оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які претендуватимуть на бюджетну форму навчання або вступатимуть на висококон’юнктурні спеціальності.

НМТ буде проведений замість звичного ЗНО з різних предметів у зв’язку зі здійсненням прийому на навчання для здобуття ступенів молодшого бакалавра та бакалавра в особливому порядку.

Тестування планують провести у спеціально створених тимчасових екзаменаційних центрах. Учасники тестування будуть розподілені між сесіями та змінами.

Не пізніше ніж за тиждень до початку проведення основних сесій учасники тестування будуть поінформовані про місце та час проходження НМТ шляхом розміщення запрошень на інформаційних сторінках учасників.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді