Запустили реєстр дітей, травмованих внаслідок війни

Реєстр має допомогти дітям отримати необхідне лікування та медичну реабілітацію

Запустили реєстр дітей, травмованих внаслідок війни

Готовність до роботи влітку: експрес-перевірка

МОЗ запустило реєстр, де узагальнюється інформація про дітей, які отримали травмування внаслідок збройної агресії росії в Україні.

Такий реєстр допоможе постраждалим дітям отримати необхідне лікування, медичну реабілітацію та психологічну підтримку.

Інформацію щодо травмованих дітей будуть передавати до Офісу Президента України та спеціального фонду, які надаватимуть фінансову допомогу законним представникам дитини для її лікування чи реабілітації.

Заявку на допомогу можна заповнити за посиланням.

Дистанційні заняття з дошкільниками: дев’ять нових ідей

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Сексуальне насильство над дитиною в Інтернеті

Кожні 5 хвилин в інтернеті фіксується сторінка, що зображує сексуальне насильство над дитиною. Сексуальний контент в інтернеті потрапляє на очі дітям вже у віці шести років. Страшно? Незрозуміло? І це лише верхівка айсбергу. Завдання батьків і педагогів – убезпечити дітей від сексуального насильства в інтернеті. Зробити вам це допоможуть наші поради.
2408

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13795

Про імідж сучасного педагога і ще дещо

В українському суспільстві сьогодні іде суперечка, яким має бути образ сучасного вчителя. Зіткнулись два погляди на особистість наставника – традиційний, який вимагає ліпити з кожного педагога майже ікону, і модерністський, що ніяк не ідеалізує надавача знань, а сприймає його, як пересічну людину з усіма її недоліками. Тож який він, авторитетний учитель, – спробуємо розібратись і ми.
5416

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді