Україна отримає кошти для зарплат вчителям

Прем’єр-міністр прокоментував новину щодо виділення Україні коштів на зарплати вчителям

Виділення коштів для зарплат вчителів

Чи зобов’язані керівники закладів освіти подавати декларацію

Світовий банк виділяє Україні додаткові 1,34 млрд доларів. Витратити їх планують зокрема і на зарплати вчителів.

Таку інформацію зазначив прем’єр-міністр України Денис Шмигаль. 

Надані кошти будуть спрямовані на виплату пенсій, підтримку ВПО та інші пріоритетні видатки держбюджету. Зокрема, основну частину коштів виділить Японія. Інша частина фінансування — гранти від США, Швейцарії та Фонду підтримки, відновлення та реформування України (URTF).

«Фінансова допомога міжнародних партнерів дає нам можливість забезпечувати макрофінансову стабільність України та спрямовувати всі внутрішні ресурси на потреби нашої армії», — зауважив прем’єр-міністр.

Нагадаємо, що раніше в МОН повідомляли про підвищення зарплат вчителів на 10,4% з 1 січня та ще на 12,6% з 1 квітня, а також фінансування поділу класів на групи. 

Як зауважили в Міністерстві освіти і науки, на наступний рік на освіту заклали майже на 22% більше, ніж 2023 року — 171,2 млрд грн, з них 148,8 млрд — загальний фонд МОН. Це дозволить збільшити фінансування в різних напрямах, таких як облаштування укриттів, друк підручників, підтримка Нової української школи та створення сучасних навчально-практичних центрів професійної освіти.

Джерело Telegram-сторінка Дениса Шмигаля

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1620

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді