Розпочалося громадське обговорення проєкту наказу щодо позапланових перевірок закладів освіти

У МОН винесли на громадське обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності»

Позапланові перевірки закладів освіти

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності».

Мета цього проєкту — приведення положень Порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності у відповідність із механізмами та термінологією Закону України «Про адміністративну процедуру», який регулює відносини органів виконавчої влади та їх посадових осіб з фізичними та юридичними особами щодо розгляду і вирішення адміністративних справ шляхом прийняття та виконання адміністративних актів.

Передбачено, що дія цього проєкту поширюватиметься на: здобувачів освіти, їхніх батьків, інших законних представників, керівників та засновників суб’єктів освітньої діяльності, що забезпечують здобуття дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Затвердження відповідного проєкту зможе забезпечити однозначне розуміння та застосування положень Закону України «Про адміністративну процедуру» та привести наказ у відповідність із законодавством.

Свої пропозиції та зауваження можна надсилати у формі порівняльної таблиці до 11 січня 2024 року на електронну адресу: [email protected], Кліменко Андрій.

На сайті Міністерства освіти і науки опублікують результати громадського обговорення, але не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

За інформацією МОН

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Прийом до перших класів у 2024 році

Які документи потрібні для зарахування дітей до перших класів? Як підтвердити право на першочергове зарахування в перший клас?
60444

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13183

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді