Розпочалося громадське обговорення проєкту наказу щодо позапланових перевірок закладів освіти

У МОН винесли на громадське обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності»

Позапланові перевірки закладів освіти

Відвідування ЗДО без організації харчування: як оформити

Міністерство освіти і науки України пропонує для громадського обговорення проєкт наказу «Про внесення змін до Порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності».

Мета цього проєкту — приведення положень Порядку проведення позапланових перевірок суб’єктів освітньої діяльності у відповідність із механізмами та термінологією Закону України «Про адміністративну процедуру», який регулює відносини органів виконавчої влади та їх посадових осіб з фізичними та юридичними особами щодо розгляду і вирішення адміністративних справ шляхом прийняття та виконання адміністративних актів.

Передбачено, що дія цього проєкту поширюватиметься на: здобувачів освіти, їхніх батьків, інших законних представників, керівників та засновників суб’єктів освітньої діяльності, що забезпечують здобуття дошкільної, позашкільної, професійної (професійно-технічної), фахової передвищої, вищої освіти.

Затвердження відповідного проєкту зможе забезпечити однозначне розуміння та застосування положень Закону України «Про адміністративну процедуру» та привести наказ у відповідність із законодавством.

Свої пропозиції та зауваження можна надсилати у формі порівняльної таблиці до 11 січня 2024 року на електронну адресу: [email protected], Кліменко Андрій.

На сайті Міністерства освіти і науки опублікують результати громадського обговорення, але не пізніше ніж через два тижні після прийняття рішення за результатами обговорення.

За інформацією МОН

Педрада. Телеграм. Новини

Статті за темою

Усі статті за темою

Асистент вчителя: основні обов’язки

Розглянемо, які функції виконує асистент вчителя, як він співпрацює з учителем та яка різниця між асистентом вчителя та асистентом дитини
78530

Шкільна служба медіації: як організувати

Шкільна служба порозуміння (медіації) допомагає владнати конфлікти між учасниками освітнього процесу, формує психологічно безпечний простір у закладі освіти та захищає інтереси дітей. Розглянемо, що таке медіація, хто входить до складу цієї служби та як організувати її роботу.
300

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді