В Україні запускають проєкт для тих, хто хоче вивчити українську мову

Українців запрошують приєднатися до проєкту «Єдині», який передбачає 28 днів підтримки у переході на українську мову.
Стати учасниками проєкту можуть люди, які прийняли рішення почати спілкуватись українською мовою та потребують щоденної практики й підтримки однодумців.
За час навчання, яке передбачає одну годину вивчення мови щодня, учасники будуть отримувати завдання та навчальні матеріали, які допоможуть покращити рівень володіння мовою.
Учасники зможуть опанувати практики, що допомагають перейти на українську мову, отримають підтримку однодумців та спільними зусиллями подолають мовний бар’єр.
«Ми хочемо їм у цьому допомогти. Курс відбуватиметься онлайн щодня впродовж 28 днів, тому долучитися може кожен охочий. Живі зустрічі проходитимуть там, де зараз мешкають тимчасово переміщені особи, насамперед – західні області України. Ми запрошуємо місцеві громади долучатися до проєкту, уже підтвердило участь 10 громад», – повідомила Наталя Федечко, співзасновниця ініціативи «Навчай українською».
«Я вірю в нашу перемогу і не хочу, щоб через десять чи двадцять років ця війна знову повторилася. Тому бачу своїм обов’язком допомогти мільйонам співвітчизників, які вже зробили для себе вибір перейти на українську, але потребують дружньої підтримки. Українська – це круто! Красиво! Весело! Ніжно! Єднаймося!» – зазначив Іван Капелюшник, співініціатор проєкту «Єдині».
Навчання стартує 25 квітня 2022 року. Участь безкоштовна.
ВЗЯТИ УЧАСТЬ
Із року в рік у школах видають низку аналогічних наказів з основної діяльності та адміністративно-господарських питань. У цій публікації впорядковано річну циклограму наказів
Хочете бути впевненими у кожному своєму управлінському рішенні? Наша стаття розкриває ключові аспекти складання та оформлення наказів з основної діяльності. Дізнайтеся про нормативні вимоги, структуру та інші нюанси, щоб ваші накази завжди були чинними, а управління — бездоганним і відповідальним
Чи знаєте ви, що цькування в педагогічному колективі може походити не лише від учнів чи батьків, а й від колег та навіть адміністрації школи? Ця прихована війна руйнує атмосферу довіри та професійного зростання. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті
Бажаєте зануритися в систему контролю за освітнім процесом? Наша стаття розкриває, хто саме здійснює моніторинг якості освіти — від внутрішніх ініціатив закладу до зовнішніх державних структур. Дізнайтеся про різні види моніторингу — від локального до міжнародного — та зрозумійте, як його результати впливають на розвиток шкільної освіти
Коли діти повертаються за парти під час війни, головна умова – безпека всіх учасників навчального процесу. Незалежно від того, яку форму навчання для дитини оберуть батьки, саме вони відповідають за проходження обов'язкових щорічних профілактичних медоглядів.