Уряд ухвалив рішення щодо перерозподілу коштів на укриття в школах

Уряд перерозподілив кошти субвенції на облаштування укриттів у ЗЗСО

Фінансування облаштування укриттів у школах

Контроль за системою НАССР: чотири кроки

5 грудня Кабінет Міністрів України затвердив розпорядження «Про перерозподіл обсягу субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на облаштування безпечних умов у закладах загальної середньої освіти у 2023 році».

Гроші з субвенції бюджету Луганської області спрямують до бюджету Дніпропетровської області. Таким чином можна буде забезпечити ефективний та раціональний розподіл бюджету, бо використання цих коштів за призначенням наразі неможливе. Наразі всі заклади загальної середньої освіти Луганщини перебувають на тимчасово окупованій території або в зоні бойових дій.

Зокрема, відповідне рішення уряду дозволить завершити реконструкції та реставрації укриттів у закладах загальної середньої освіти Дніпропетровської області.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1610

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2626

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді