Незабаром розпочнеться Національний тиждень читання

Український інститут книги проведе Національний тиждень читання

Всеукраїнський флешмоб з читання

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

З 4 до 10 грудня відбудеться Всеукраїнська інформаційно-просвітницька тематична акція «Національний тиждень читання».

Мета цього проєкту — об’єднати суспільство довкола читання. Гасло цьогорічного тижня читання — «Бути своїм». Саме воно показує зв'язок між поколіннями, єдність та стійкість українців та українок.

Зокрема, 4 грудня об 11:00 в національному агентстві «Укрінформ» проходитиме брифінг «Бути своїми — важливість читання для культури, освіти та захисту державної мови».

Кожен охочий може долучитися до акції. Для цього впродовж 4-10 грудня треба опублікувати в соцмережах допис чи декілька дописів про свій читацький досвід: добірку улюблених історій, роздуми про важливість культури читання. Для дописів потрібно використовувати хештеги #тижденьчитання2023, #бутисвоїми та закликати друзів долучатися до Всеукраїнського тижня читання.

Джерело: МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді