Адвент-календар для святкового настрою

Друзі, редакції освітніх журналів створили адвент-календарі з цікавими комірками на кожен день грудня

Адвент-календар починає відлік до Різдва і створює передріздвяний настрій. Зазвичай це пласкі картонні коробки із пронумерованими віконечками. Починаючи з 1 грудня треба щодня відкривати одне з віконечок — за ним схована маленька шоколадна фігурка або інші солодощі чи святкові прикраси. Останнє віконце слід відкрити на Різдво 25 грудня.

У наших адвент-календарях — не шоколадки чи прикраси, а ідеї та корисними матеріалами. Сповніть кожен день грудня святковим настроєм і передчуттям дива! Обирайте свій улюблений журнал та заглядайте в календар щодня, натискайте на віконечко з відповідним числом і дізнавайтеся, що варто зробити цього дня. Успіху й щасливого Різдва!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Якщо в групі новенька дитина

У ваш дитсадок завітало багато дітей з числа внутрішньо переміщених або на час оздоровчого періоду. Для них все не так, як удома: суворіший розпорядок дня, незнайомі дорослі й діти, незвичні вимоги. Але головна відмінність — розлучення з мамою. Усе це може викликати в дитини напруження і навіть тривожність.
4030

SWOT-аналіз у плануванні методичної роботи

Відсутність плану — це план до провалу. Для перспективного планування різних напрямів діяльності закладу освіти, зокрема й методичної роботи, використовуйте метод SWOT-аналіз
26478

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді