Адвент-календар починає відлік до Різдва і створює передріздвяний настрій. Зазвичай це пласкі картонні коробки із пронумерованими віконечками. Починаючи з 1 грудня треба щодня відкривати одне з віконечок — за ним схована маленька шоколадна фігурка або інші солодощі чи святкові прикраси. Останнє віконце слід відкрити на Різдво 25 грудня.
У наших адвент-календарях — не шоколадки чи прикраси, а ідеї та корисними матеріалами. Сповніть кожен день грудня святковим настроєм і передчуттям дива! Обирайте свій улюблений журнал та заглядайте в календар щодня, натискайте на віконечко з відповідним числом і дізнавайтеся, що варто зробити цього дня. Успіху й щасливого Різдва!