Столичні школи мають працювати в змішаному режимі

Через прогнозований снігопад 27 листопада столичним школам рекомендовано працювати у змішаному форматі

Снігопад у столиці

Вимоги пожежної безпеки: чекліст

У столиці очікують значне погіршення погодних умов. Прогнозують значний приріст снігового покриву та посилення вітру до 17-22 м/с, хуртовини, снігові замети, на дорогах — ожеледиця.

Саме тому в понеділок 27 листопада київські школи мають організувати освітній процес у змішаному форматі. Однак, у закладах потрібно підготувати очний формат навчання для учнів, які перебуватимуть у закладі загальної середньої освіти, та дистанційний — для тих, які через погодні умови залишаться вдома.

Загальноосвітні навчальні заклади працюватимуть офлайн. Проте чи відправляти туди дітей, чи залишити їх вдома на дистанційний формі — будуть вирішувати батьки. 

Дитячі садки працюватимуть у звичайному режимі.

За матеріалами КМДА

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Прийом до перших класів у 2024 році

Які документи потрібні для зарахування дітей до перших класів? Як підтвердити право на першочергове зарахування в перший клас?
60443

Який вплив мають батьки на освітній процес

Чи можуть батьки втручатися в навчальну програму чи вимагати від учителів інших методик? Як бути вчителеві, якщо він зіткнувся з батьками, які не достатньо обізнані з особливостями навчального процесу, але хочуть активного на нього впливати?
13183

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді