До Верховної Ради подали законопроєкт про врегулювання на законодавчому рівні езотеричної освіти.
Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище
Народний депутат від «Слуги народу» Сергій Гривко зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, яким пропонує внести зміни до Закону України «Про освіту» та запровадити «правове регулювання відносин у сфері езотеричної освіти». Законопроєкт №10283 уже є на сайті Верховної Ради.
Метою законопроєкту є врегулювання відносин між державою та суб'єктами, які надають езотеричну освіту. Так, вони мають статус фізичної особи–підприємця або іншої самозайнятої особи та можуть добровільно додатися до реєстру наставників у сфері езотеричної освіти Міністерства освіти і науки України.
⇒ Дитина і війна: як підтримати та заспокоїти
Нардеп пропонує:
- запровадити термін "езотерична освіта"
- внести осіб, які навчають езотерики, до Реєстру наставників у сфері езотеричної освіти МОН
- видавати дипломи
У законопроєкту вказано такі напрями езотерики:
- астрологія
- тарологія
- нумерологія
- рунологія
- екстрасенсорика
- знахарство
- цілительство
- йога та інше.
Джерело: Суспільне
У Верховній Раді пропонують «законодавчо врегулювати езотеричну освіту»
Законопроєкт запроваджує термін «езотерична освіта», дозволяє ФОПам, які її надають, зареєструватися в Міносвіти, визначає їхні права та обов’язки.
Народний депутат від «Слуги народу» Сергій Гривко, відомий своїми законодавчими фрік-ініціативами на кшталт велогенераторів для українських в'язнів, зареєстрував у Верховній Раді законопроєкт, яким пропонує внести зміни до Закону України «Про освіту» і запровадити «правове регулювання відносин у сфері езотеричної освіти». Законопроєкт №10283 був зареєстрований 23 листопада, повідомляє ІМІ.
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.