Учнів, які змінили місце проживання, зарахують до шкіл

На місцях учнів мають зарахувати до шкіл
Учнів, які змінили місце проживання, зарахують до шкіл

Дії роботодавця під час воєнного стану

Органи управління у сфері освіти на місцевостях, до яких прибувають здобувачі загальної середньої освіти з інших регіонів, мають забезпечити зарахування учнів до шкіл.

Наказ підписав міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Дія наказу буде поширюватися на учнів, які вимушені були змінити місце навчання або проживання в Україні, а також на учнів, які наразі перебувають за її межами.

Зарахування учнів буде здійснено за заявою батьків, родича, опікуна, іншого законного представника або сканованою копією чи фотокопією відповідної заяви.

Місцеві органи виконавчої влади мають забезпечити здобуття загальної середньої освіти учнів за будь-якою формою, що може забезпечити заклад освіти та є найбільш безпечною для школярів.

У разі подання відповідної заяви органи управління у сфері освіти мають організувати проживання учнів та осіб, які їх супроводжують, а також працівників закладів освіти та установ освіти у пансіонах, гуртожитках тощо та їх харчування.

Звернення редакцій Експертус Освіта:

Друзі, у цей тяжкий воєнний час ми хочемо бути для вас корисними, тому продовжуємо працювати!

Поки створюємо тільки електронні журнали. Передплатити їх можна за телефоном 0 800 21 38 38.

Наші менеджери на зв’язку та готові допомогти – звертайтеся!
Підтримаємо економіку країни!

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1599

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2597

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді