Як провести атестацію педагогів в умовах війни
Україні надали статус асоційованого члена EFNIL, що надасть можливість формувати стратегію законодавчого захисту української мови як майбутньої мови ЄС.
Таке рішення було одноголосно прийнято на позачерговому засіданні Генеральної асамблеї Європейської федерації національних мовних інституцій (EFNIL).
Уповноважений із захисту державної мови Тарас Кремінь підкреслив, що зараз фронт боротьби за Україну – це і фронт утвердження української мови, тому для країни є великою честю можливість приєднатися до континентальної родини мовних інституцій.
⇒ Мовленнєві ігри та вправи для дошкільників
Які мінімальні вимоги забезпечити під час екстреного облаштування місць тимчасового перебування осіб, які вимушені покинути місця постійного проживання у звʼязку з війною.
«Членство в EFNIL надасть Україні можливість формувати стратегію законодавчого захисту української мови як майбутньої мови ЄС. У цей непростий для України час нам дуже важлива підтримка провідних мовних інституцій Європи – наших міжнародних партнерів», – зауважив Тарас Кремінь.
«Свідомий перехід наших співгромадян на українську мову, ефективний захист інформаційного поля, всебічний розвиток мови – це захист національних інтересів, протидія країні-агресору та боротьба за нашу Незалежність», – додав Тарас Кремінь.
Звернення редакцій Експертус Освіта:
Друзі, у цей тяжкий воєнний час ми хочемо бути для вас корисними, тому продовжуємо працювати!
Поки створюємо тільки електронні журнали. Передплатити їх можна за телефоном 0 800 21 38 38.
Наші менеджери на зв’язку та готові допомогти – звертайтеся!
Підтримаємо економіку країни!