Українські школи взимку можуть закрити на карантин

Такі заходи дозволяють зменшити рівень інфікування дітей і поширення вірусу у колективах

Карантин у закладах освіти

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

У Міністерстві охорони здоров'я не виключають, що, можливо, запровадять карантинні обмеження у закладах освіти взимку через зростання захворюваності на коронавірус та інші респіраторні вірусні інфекції.

Таку інформацію зазначив головний санітарний лікар Ігор Кузін.

Як він зауважив, локальні протиепідемічні заходи вживатимуть на місцях за рішенням місцевої влади.

Здебільшого подібними заходами є закриття закладів освіти на певний час.

«Зазвичай, якщо ви пам'ятаєте, то ці локальні протиепідемічні заходи зводилися до закриття шкіл. Школи відправляли учнів на так званий карантин впродовж двох тижнів, і потім вони поверталися до навчання», — наголосив Ігор Кузін.

Окрім того, головний санітарний лікар акцентував, що саме карантинні обмеження дозволяли зменшити рівень інфікування  дітей під час піку захворюваності та знизити поширення вірусу в колективах.

Джерело: РБК-Україна

Центральна частина статичний блок 1

Статті за темою

Усі статті за темою

Профілактика дитячого травматизму в школі

Які види та причини травматизму школярів? Що можуть зробити вчителі та батьки, аби не допустити травмування дітей під час занять у школі та в період їх перебування за межами навчального закладу?
33822

«Щедрик» — українське диво

«Щедрик» на кожне Різдво — традиційна мелодія у програмах теле- і радіоканалів. «Гімн дзвонів» — так у всьому світі називають найпопулярнішу щедрівку в обробці композитора Миколи Леонтовича. Тож важливо дітям розказати про нього детальніше
14611

Інклюзія в освітньому процесі як одна із форм соціалізації дитини з особливими освітніми потребами

Обов’язок освітян полягає у забезпеченні вихованцям рівного доступу до освіти. Допоможе вирішити цю проблему інклюзивне навчання, якому сьогодні в сучасній освіті приділяється так багато уваги. Що це таке, як його організувати, які ресурси використати – читайте у нашій статті.
24969