Поновіть на роботі працівників, відсторонених через відсутність щеплення від COVID-19 на період воєнного стану — освітній омбудсмен

Освітній омбудсмен роз’яснив, чи поновлювати на роботі працівника, відстороненого від виконання посадових обов’язків через відсутність щеплення проти COVID-19

Дії роботодавця під час воєнного стану

Відмовляєтеся поновлювати на роботі працівників, відсторонених від роботи через відсутність щеплення проти COVID-19, дієте незаконно.

01 березня 2022 року набрав чинності наказ МОЗ від 25.02.2022 № 380. Наказ до завершення воєнного стану зупинив дію наказу МОЗ від 04.10.2021 № 2153, який передбачав відсторонення нещеплених працівників від роботи.

На період воєнного стану всіх раніше не допущених до роботи через ухилення від вакцинації проти COVID-19 працівників маєте поновити на роботі.

Мінекономіки також наголошує на тому, що всі накази про відсторонення працівників у зв’язку з відмовою або ухиленням від вакцинації потрібно визнати такими, що втратили чинність з 01 березня 2022 року та до завершення воєнного стану. Тому всіх відсторонених осіб потрібно допустити до роботи.

Видайте наказ про поновлення на роботі таких працівників і виплачуйте заробітну плату.

Відповіді на поширені запитання про трудові відносини в умовах воєнного стану

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як скласти освітню програму: від теорії до практики

Освітня програма — обов’язковий документ ЗДО. Педагогічні колективи мають право обирати для використання в роботі чинні освітні програми, перелік та особливості реалізації яких обговорює та схвалює педагогічна рада закладу дошкільної освіти.
24047

Підписуємо документи електронним підписом: алгоритми

Як підписувати документи за допомогою кваліфікованого електронного підпису? Для цього потрібно з’ясувати, у якому програмному забезпеченні це можна зробити, як його налаштувати, а вже потім — як підписувати документи
1364

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді