GoFundEd допоможе вчителям реалізувати освітні проекти

Краудфандингова платформа GoFundEd дасть змогу вчителям отримати гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що поліпшать якість викладання

Краудфандингова платформа GoFundEd дасть змогу вчителям отримати гроші на потреби класу або на реалізацію проектів, що поліпшать якість викладання.

Кожен охочий може стати благодійником, допомогти вчителю реалізувати його задум і зробити навчальне середовище для учнів кращим. Проект, який викликав довіру, можна підтримати фінансово або організаційно.

Для того щоб потрапити на платформу GoFundEd освітній проект повинен:

  • мати певну цінність для учнів або інших учасників навчально-виховного процесу в школі (вчителів, батьків тощо);
  • відповідати принципам сталого розвитку (не бути точковим, а мати механізм постійного впливу);
  • мати чіткий механізм впливу на навчальний досвід учнів, вчителів тощо;
  • бути реалістичним у виконанні (мати конкретну ціль, графік реалізації, метрику успішності).

GoFundEd — це своєрідний «валідатор» проектів на їх відповідність всім критеріям.

Краудфандингова платформа також контролює реалізацію проекту та розподіл коштів. Кожен розробник проекту зобов’язаний надіслати фінансовий та змістовий звіт не пізніше ніж через два тижні після його реалізації.

Як тільки проект назбирає необхідну для реалізації суму, платформа перераховує її розробнику. Після завершення проекту всі, хто перераховували кошти, отримають  фінансовий та змістовий звіт, а також лист із вдячністю від вчителя.

Нині гроші на створення лабораторії фізики у школі Слов’янська вже зібрані. Вчитель із села Крива Закарпатської області збирає гроші на реалізаію проекту blended learning — вивчення фізики за допомогою інших навчальних предметів (географії, біології тощо), а викладач Вінницького технічого коледжу збирає кошти на 3D-принтер. 

Якщо ж проект не зібрав необхідної суми, то зібрані кошти можуть бути перераховані на інший проект або ж повернуті тим, хто їх надіслав.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як оптимізувати рухову діяльність дітей

Потреба в руховій активності природна для кожної дитини. Активні рухи викликають у дітей позитивні емоції та підсилюють усі фізіологічні процеси. Що допоможе вихователю та інструктору з фізкультури забезпечити оптимальну рухову активність дошкільників?
27854

Методична робота в закладі дошкільної освіти

Дізнайтеся про форми організації методичної роботи в дитячому садку, які допоможуть вихователям розвивати свій творчий потенціал, постійно підвищувати професійну кваліфікацію і забезпечать високий рівень проведених занять
47529

Як проводити батьківські збори в школі

Батьківські збори в школі— основний спосіб комунікації педагогічного колективу з батьками. Щоб збори були вдалі, а освітня робота ефективна, розглянемо види, форми проведення, теми батьківських зборів
39077

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42294

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді