Вчитель року запропонував змінити систему оцінювання учнів у школах

Один із найкращих учителів України запропонував змінити систему оцінювання учнів

Система оцінювання школярів

Як поінформувати працівника про умови трудового договору

Один із переможців національної премії Global Teacher Prize Ukraine у 2020 році Василь Дяків запропонував альтернативну систему оцінювання знання учнів. На думку вчителя, у школі можна запровадити відмінну від бальної шкалу.

Як вважає педагог, знання учнів в українських школах можна оцінювати не за бальною школою, а за методикою «зараховано/не зараховано».

Проте спочатку батьки мають звикнути до цієї ідеї.

Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складати

«Батьки часто налаштовують дитину на найвищу бальну оцінку, а такі предмети за замовчуванням відносять до "неважливих". Але ж у житті ми не завжди можемо впоратися з усім на відмінно», — зауважив вчитель.

Окрім того, Василь Дяків зазначив, що під час НМТ випускники мають складати 4 предмети. Також заклади освіти мають готувати учнів до реалій повсякденного життя. 

За матеріалами 24tv

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді