У школах Київщини розпочався гуманітарний проєкт щодо мінної безпеки

Для учнів Київщини та Чернігівщини проведуть заняття з мінної безпеки

Заняття з мінної безпеки

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

16 жовтня 2023 року на базі Вишнівського академічного ліцею № 2 стартував гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів». 

Цей проєкт реалізовується Київською ОВА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. У межах проєкту упродовж 2023/2024 навчального року планують провести заняття з мінної безпеки в 160 закладах середньої освіти Київщини.

Організаторами та тренерами занять з мінної безпеки стануть фахівці ГО «Ліга офіцерів», які пройшли відповідний курс підготовки в Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.

До створення проєкту долучилися директорка департаменту освіти і науки Київської ОВА Ярослава Тростянська, заступник міського голови Вишневої територіальної громади Олексій Поліщук, директорка академічного ліцею №2 Тетяна Пашинська, уповноважені представники ЗСУ, управління освіти Вишневої міської ради та ГО «Ліга офіцерів».

Як зауважила Ярослава Тростянська під час зустрічі, важливо навчити дітей правильно діяти в разі мінної небезпеки. Також пані Ярослава подякувала уряду США за особливу увагу до розв'язання гуманітарних проблем громад Київської області, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.

Нагадаємо, що у 2022/2023 навчальному році Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні започаткував проведення занять із мінної безпеки у 131-му закладі середньої освіти Київської області. Уже цьогоріч навчання має охопити не лише Київську, а й Чернігівську область.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46378

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді