У школах Київщини розпочався гуманітарний проєкт щодо мінної безпеки

Для учнів Київщини та Чернігівщини проведуть заняття з мінної безпеки

Заняття з мінної безпеки

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

16 жовтня 2023 року на базі Вишнівського академічного ліцею № 2 стартував гуманітарний проєкт «Зменшення ризиків травмувань та загибелі дітей від вибухонебезпечних предметів». 

Цей проєкт реалізовується Київською ОВА за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні. У межах проєкту упродовж 2023/2024 навчального року планують провести заняття з мінної безпеки в 160 закладах середньої освіти Київщини.

Організаторами та тренерами занять з мінної безпеки стануть фахівці ГО «Ліга офіцерів», які пройшли відповідний курс підготовки в Центрі протимінної діяльності Державної служби спеціального транспорту Міністерства оборони України.

До створення проєкту долучилися директорка департаменту освіти і науки Київської ОВА Ярослава Тростянська, заступник міського голови Вишневої територіальної громади Олексій Поліщук, директорка академічного ліцею №2 Тетяна Пашинська, уповноважені представники ЗСУ, управління освіти Вишневої міської ради та ГО «Ліга офіцерів».

Як зауважила Ярослава Тростянська під час зустрічі, важливо навчити дітей правильно діяти в разі мінної небезпеки. Також пані Ярослава подякувала уряду США за особливу увагу до розв'язання гуманітарних проблем громад Київської області, які постраждали внаслідок російської збройної агресії.

Нагадаємо, що у 2022/2023 навчальному році Фонд сприяння демократії Посольства США в Україні започаткував проведення занять із мінної безпеки у 131-му закладі середньої освіти Київської області. Уже цьогоріч навчання має охопити не лише Київську, а й Чернігівську область.

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Підготовка до засідання педагогічної ради школи

Засідання педагогічної ради — важлива складова роботи закладу освіти. Її актуальність — у колегіальному прийнятті рішень. Розгляньмо її функції та особливості підготовки до засідань
43120

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143420

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86612

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47056

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді