Розпочався третій етап сертифікації вчителів базової середньої освіти

Стартував третій етап сертифікації вчителів базової середньої освіти

Сертифікація вчителів-предмтеників

Як провести тарифікацію педагогів

16 жовтня розпочався ІІІ етап сертифікації вчителів математики та української мови і літератури. У цей період фахівці вивчатимуть практичний досвід роботи педагогів.

Таку інформацію зазначили в Державній службі якості освіти. 

Детальніше ознайомитися з алгоритмом дій учасника сертифікації вчителів у 2023 році можна за посиланням. Зокрема, на каналі Держслужби є роз’яснення щодо особливостей ІІІ етапу сертифікації вчителів.

 Під час І етапу вчителі проходили незалежно оцінювання. Ті, хто добре впоралися з першим етапом, мали заповнювати анкети самооцінювання у рамках ІІ етапу. Їх надіслали 179 учителів математики та 395 вчителів української мови і літератури, які й були допущені до останнього фази сертифікації.

Як повідомляють у Держслужбі якості освіти, для вивчення практичного досвіду роботи вчителів математики та української мови і літератури залучили близько 1 400 експертів, які пройшли відповідне навчання. Експерти оцінюватимуть 15 професійних компетентностей у діяльності педагогів за допомогою:

  • спостереження за навчальними заняттями та їх самоаналізом;
  • аналізу самопрезентації учасника сертифікації;
  • проведення інтерв’ю з учасником сертифікації.

Окрім того, у ДСЯО зауважили, що мета сертифікації вчителів — виявлення та заохочення вчителів з високим рівнем педагогічної майстерності, які володіють методиками компетентного навчання і новими освітніми технологіями та сприяють їх поширенню.

За матеріалами ДСЯО

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді