Батьки дівчинки звернулися до поліції із заявою про те, що вихователька дошкільного навчального закладу завдала тілесних ушкоджень їхній доньці.
Як впоратися з емоційними складнощами: поради Таку інформацію повідомили у столичному управлінні поліції.
Як зазначено у дописі, батьки виявили на шиї дитини подряпини та синці. Поліцейські задокументували звернення та надали батькам дитини направлення на проходження судово-медичної експертизи. Також для зʼясування обставин події та роботи з родиною були залучені співробітники ювенальної поліції.
Наразі триває слідство.
Також мати дівчинки поділилася історією на своїй сторінці у Facebook та зазначила, що стан дитини визначили, як середньої важкості.
«Після цієї ситуації донька панічно боїться їхати до дитячого садочку і коли ми сідаємо в авто, вона починає боятися і постійно запитує, чи ми веземо її до дитячого садка», – зазначає мати у дописі.
Джерело: Управління національної поліції у м. Києві
2023 року КМУ схвалив Концепцію безпеки закладів освіти. Проаналізуємо, що передбачено нею та чого очікувати.
Переводите працівника на іншу посаду — дізнайтеся, як правильно оформити документацію
Портфоліо — це форма презентації педагогом свого педагогічного досвіду. Як створити й оформити портфоліо вихователя закладу дошкільної освіти? Яким воно має бути і чи є необхідною умовою для атестації чи конкурсу?
Ми підготували для вас зразок оформлення номенклатури справ закладу освіти, а також підказки і шпаргалки щодо вчасної та ефективної роботи з цим документом.
Державний стандарт дошкільної освіти — це Базовий компонент дошкільної освіти (нова редакція), затверджений 12 січня 2021 року наказом МОН №33. Він визначає вимоги до обов’язкових компетентностей та результатів освіти дитини дошкільного віку (6 (7) років), а також умови, за яких вони можуть бути досягнуті відповідно до міжнародних стандартів якості освіти.