Долучайтеся до національного тесту з медіаграмотності

25 жовтня відбудеться другий національний онлайн-тест із медіаграмотності

Тест з медіаграмотності

Як провести тарифікацію педагогів

25 жовтня відбудеться щорічний тест із медіаграмотності, який організовує національний проєкт із медіаграмотності Міністерства культури та інформаційної політики «Фільтр» до Глобального тижня медіаграмотності 23–29 жовтня. Цьогоріч Україна вже вдруге приєднується до цієї ініціативи.

Кожен охочий може пройти тест 25 жовтня на платформі «Typeform» о 10:00, 13:00, 17:00 та 21:00 лише 1 раз. Тривалість опитування 45 хвилин, після закінчення будуть одразу відомі результати. Зокрема, правильні відповіді організатори опублікують 26 жовтня на сайті «Фільтр».

Посилання на тест буде доступним ближче до дати проведення в Facebook та на сайті «Фільтр». 

Учасники, які найшвидше дадуть найбільшу кількість правильних відповідей, отримають подарунки від партнерів. Водночас гравці, які складуть тест більше ніж 1 раз, не зможуть претендувати на призи.

Ті учасники, що покажуть найкращі знання з медіаграмотності, отримають сертифікати, що підтверджують їхні знання. Саме тому важливо, правильно зазначити електронну пошту, прізвище та ім’я. 

Переможців оголосять 1 листопада в соцмережах та на сайті «Фільтр».

За матеріалами МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2630

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді