Зростає кількість дітей, які інфіковані на COVID-19

Діти почали частіше хворіти на COVID-19

Normatyvka

За якою нормативкою працювати завучу у другому півріччі

Зросла кількість дітей, інфікованих на COVID-19. Загалом, хворіють діти віком 10-14 років.

Таку інформацію повідомив голова парламентського Комітету з питань здоров'я нації, медичної допомоги та медичного страхування Михайло Радуцький.

«Якщо під час попередніх хвиль коронавірусу перебіг захворювання у дітей був майже безсимптомним, то тепер він супроводжується підвищенням температури. До лікарні доставляють дітей з інтоксикацією та температурою 38 градусів. Переважна більшість пацієнтів хворіють швидко – за день-два їх виписують додому. Але є випадки ускладнень – пневмонія та киснева недостатність», – додав Михайло Радуцький.

На стаціонарному лікуванні перебувають 1120 дітей. Загалом по країні зайнято понад 30% ліжок, відведених для лікування COVID-19 у дітей. Найбільше пацієнтів у лікарнях Рівненської, Одеської та Запорізької областей.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Аптечки у школі: як правильно укомплектувати та зберігати

Скористайтеся переліком медичних засобів у закладі освіти та дізнайтеся як правильно укомплектувати аптечку. Адже, як правило, діти схильні до травм і ніколи не знаєш в який момент потрібно буде надати допомогу. Важливо у такий момент мати все під рукою, зібране в одному місці.
42126

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді