ДСНС розповіло про ситуацію із укриттями в закладах освіти

70% закладів освіти України забезпечені укриттями — ДСНС

Скільки закладів освіти обладнанні укриттями

Які вимоги з безпеки виконати, щоб заклад міг працювати

Понад 19 700 закладів освіти України з 28 тисяч забезпечені укриттями. У цих спорудах можуть розміститися 57% учасників освітнього процесу.

Таку інформацію зазначив директор Департаменту організації заходів цивільного захисту ДСНС Віктор Вітовецький під час брифінгу. 

Як повідомляють у ДСНС, наразі в очному форматі можуть працювати 70% закладів освіти держави. Щоправда у частині з них навчальний процес може відбуватися лише в декілька змін, оскільки школи або садочки не зможуть одночасно прийняти в укриттях усіх учнів, викладачів та інших учасників освітнього процесу. 

Зокрема, Віктор Вітовецький виділив «позитивну» ситуацію із захисними спорудами в 7 областях:

  • Закарпатській,
  • Івано-Франківській,
  • Львівській,
  • Тернопільській,
  • Сумській,
  • Чернівецькій,
  • Київській.

Що стосується регіонів, які розташовані найближче до лінії зіткнення, то ситуація з укриттями дещо гірша, ніж у середньому на території країни.

Загалом в Україні обліковано 60 560 захисних споруд. Із них придатними до укриття є понад 50 тисяч, що дозволяє забезпечити захист приблизно половини населення держави.

Джерело Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1612

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2629

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді