Українцям надали доступ до віртуальної лабораторії

Наукова лабораторія вдома чи в класі — «Labster» продовжує доступ для українських закладів освіти

Віртуальна лабораторія для українських закладів освіти

Як провести тарифікацію педагогів

На міжнародній платформі «Labster» продовжили безкоштовний доступ для українських закладів освіти

Від особливостей побудови органів людини до перетворення водоростей на біоенергію — про це й не тільки можна дізнатися на платформі «Labster». Це віртуальна наукова лабораторія з великою кількістю корисних матеріалів для навчання.

На Labster розміщено понад 300 симуляцій віртуальних лабораторій із біохімії, генетики, біотехнологій, фізики та інших предметів з елементами гейміфікації. Усі симуляції на платформі створюють та перевіряють науковці, що мають необхідну експертизу у відповідних галузях знань. 

Наразі всі матеріали лабораторії, зокрема вікторини, теоретичні блоки та посібники доступні для українських учнів та студентів.

Зауважимо, що більшість користувачів лабораторії — заклади вищої освіти. Але матеріали платформи Labster будуть цікавими для старшокласників під час дистанційного чи змішаного навчання. 

Окрім того, відтепер користувачі можуть ще й додавати до курсів власні тестові питання та переглядати аналітику — ця функція допоможе вчителям та викладачам.

Міністерство освіти і науки України вже розіслало школам, закладам професійної освіти, фахової передвищої та вищої освіти інструкції з реєстрації на платформі.

Джерело МОН

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
143171

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
86578

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
47019

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді