Оновлено підхід до військового виховання

Теми:
У закладах освіти мають бути створені курси, які сформують базові військові навички

Військове виховання в закладах освітиОсвітнє середовище: врахуйте під час самооцінювання

Міністерство внутрішніх справ, Міністерство освіти і науки, Міністерство оборони та Міністерство у справах ветеранів мають намір випрацювати комплексний підхід до військово-патріотичного виховання в державі.

Таку домовленість обговорили представники відомств стосовно розвитку військово-патріотичного виховання молоді в Україні. 

Про це повідомили на сайті МВС. 

Як зазначив міністр внутрішніх справ Денис Монастирській, з 1 січня набрав чинності закон «Про основи національного спротиву», який передбачає, що у закладах освіти мають бути створені відповідні курси, які сформують базові військові навички та багато іншого.

«Тому нам потрібно об'єднати й скоординувати зусилля для того, щоб механізм військово-патріотичного виховання дійсно працював», — наголосив очільник відомства.

Окрім того, міністр науки та освіти Сергій Шкарлет зауважив, що у закладах освіти уже існує низка ініціатив військово-патріотичного виховання, які реалізуються спільно з МВС, Міноборони та Мінветеранів. Проте, всі вони потребують систематизації.

Зокрема, у МВС наголосили, що в Україні з 1 січня вступили в дію положення закону «Про основи національного спротиву», ухваленого торік. Закон передбачає можливість створювати добровольчі формування територіальних громад.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48148

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді