Як поінформувати працівника про умови трудового договору
У Міністерстві освіти і науки до Дня вчителя запустили комунікаційну кампанію «Нас навчали вчителі». Її учасники — люди критично важливих в умовах війни професій — військові, прикордонники/-ці, волонтери/-ки, залізничники/-ці, лікарі/-ки — діляться спогадами про своїх учителів. Вони розповідають, як ті вплинули на їхній особистий розвиток, вибір професії, цінності тощо.
Наразі герої й героїні кампанії роблять великі та значущі речі, але всі вони колись були маленькими школярами, що намагалися пізнати якнайбільше та навчитися нового — у цьому їм допомагали, підтримували й спрямовували їхні вчителі та вчительки.
Метою відповідного флешмобу є наголосити на важливості професії вчителя та зміцнити емоційний зв’язок між учителями, суспільством та Міністерством освіти і науки. Цю кампанію МОН реалізує разом із освітнім медіа «Нова українська школа».
Індивідуальний навчальний план: чи обов'язково складатиТаким чином, з 1 жовтня в соціальних мережах Міністерства освіти і науки публікують по одній історії щодня. Уже своїми спогадами про вчителів поділилися військовий і вчитель Сергій Хараху, волонтерка й координаторка благодійного фонду Сергія Притули Меланія Подоляк та прикордонник Євгеній Любарець. Зокрема, на вулицях Києва можна буде побачити сітілайти з героями кампанії.
Усі, хто бажає можуть взяти участь у флешмобі. Для цього потрібно поширити в інстаграмі чи фейсбуці історії про ваших учителів і вчительок, ділитися своїми спогадами та обов’язково використати #нас_навчали_вчителі — так допис зможуть побачити всі зацікавлені. Зараз у флешмобі вже взяли участь міністр освіти і науки Оксен Лісовий та його заступник Андрій Сташків.
За матеріалами МОН