Міністерство освіти пропонує для обговорення Порядок аудиту закладів дошкілля

Теми:
Документ регулює механізм проведення позапланового інституційного аудиту закладів дошкілля

Інституціний аудит в закладах дошкільної освіти

Самооцінювання освітнього й управлінського процесів: взяти до увагиМіністерство освіти та науки запропонувало для громадського обговорення проєкт Порядку проведення інституційного аудиту закладів дошкільної освіти.

У розробленому Державною службою якості освіти проєкті передбачається врегулювати механізм проведення позапланового інституційного аудиту закладів дошкільної освіти і структурних підрозділів закладів загальної середньої освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти, незалежно від їх типу, підпорядкування та форми власності.

Відповідно до представленого документа, інституційний аудит проводитиметься з метою оцінювання якості освітньої діяльності закладу освіти і вироблення рекомендацій для закладу освіти та його засновника щодо підвищення якості освітньої діяльності та вдосконалення внутрішньої системи забезпечення якості освіти.

Зокрема, згідно з результатами аудиту, освітній та управлінський процеси мають бути приведені у відповідність до вимог законодавства у сфері дошкільної освіти.

Проводитиме інституційний аудит Державна служба якості освіти України, її територіальні органи.

Проєкт документа враховує особливості інституційного аудиту під час карантину та інших надзвичайних обставин, які унеможливлюють відвідування закладів освіти.

Окрім того, дія запропонованого Порядку поширюватиметься на заклади освіти, які забезпечують здобуття дошкільної освіти, та їх засновників. Під час аудиту оцінюватиметься управлінська та педагогічна діяльність, яку здійснюють відповідно керівники таких закладів освіти та педагогічні працівники.

Усі коментарі, пропозиції та зауваження до проєкту необхідно надсилати до 24 січня 2022 року на е-пошту [email protected] (контактна особа — Самолюк Олена Сергіївна) з темою повідомлення «Інституційний аудит. Громадське обговорення».

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
48053

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді