В українських школах дітей навчатимуть доброчесності

НАЗК планує вчити дітей доброчесності, який проєкт запускають у закладах освіти

Заняття з доброчесності в школах

Як працювати з трудовими книжками під час воєнного стану

Національне агентство з питань запобігання корупції хоче навчити дітей бути чесними, не давати хабарів, не отримувати іншої неправомірної вигоди тощо. Пілотний проєкт запустять у 5 українських закладах освіти.

Зокрема НАЗК хоче виховувати в українців нетерпимість до корупції ще на рівні школи. Саме тому агентство запровадить проєкт «Освітній навігатор».

Незабаром цей проєкт запрацює у 5 освітніх закладах, але згодом повинен поширитися на всі навчальні заклади України. 

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

За словами керівниці Офісу доброчесності НАЗК Ірини Чаговець, проєкт «Освітній навігатор» буде втілюватися за сприяння Державної служби якості освіти.

«Ми сподіваємося, що цей продукт дійсно допоможе нашим дітям не тільки чути слово "доброчесність", а взагалі вибудувати цей ціннісний каркас і стати нашим новим майбутнім», — зауважила Ірина Чаговець.

Джерело Укрінформ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Як завучу організувати соціальний простір початківця

Наставництво — це форма роботи, за якої досвідченого працівника «прикріплюють» до початківця для того, щоб останній мав змогу працювати в тандемі, професійно зростати, розвиватися. Як налагодити взаємодію — у статті
1597

Плануйте справи, щоб встигати

Універсального рецепту, як побудувати день, щоб і робочі, і особисті справи встигнути виконати, немає. Але ж у вас точно є знайомі керівники, які якось із ними справляються. Прочитайте цю статтю і дізналися чотири секрети, як встигати виконувати робочі та особисті завдання і залишатися в ресурсному стані.
2594

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді