Головне за місяць для педагогів

Зібрали основне за грудень для освітян, щоб ви нічого не пропустили

Головне за місяць для педагогів

ЯК ПРАЦЮВАТИМУТЬ ЗАКЛАДИ ОСВІТИ ЗА ОНОВЛЕНОЮ КАРАНТИННОЮ ПОСТАНОВОЮ

24 листопада КМУ вніс зміни до Постанови № 1236, посиливши карантинні правила, зокрема для невакцинованих громадян. Нові правила наберали чинності 6 грудня.

НОВІ КАРАНТИННІ ПРАВИЛА

НА СКІЛЬКИ ЗРОСЛА ЗАРПЛАТА ОСВІТЯН

МОН на сайті повідомило, що підвищиться заробітна плата освітян у школах на 8,4%. Також це передбачено Державним бюджетом на 2021 рік.

ОБЧИСЛИТИ ЗАРПЛАТУ

ЩО СЛІД ЗРОБИТИ ДО 25 ГРУДНЯ З ПИТАНЬ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ

Педагогічні працівники самостійно обирають конкретні форми, види, напрями та суб’єк­тів надання освітніх послуг з підвищення кваліфікації. Складіть орієнтовний план підвищення кваліфікації на 2022 рік. Сформуйте його на основі пропозицій педагогів. Не забудьте про себе!

РОЗРОБИТИ ПЛАН

ЯК ЗАТВЕРДЖУВАТИ ДОКУМЕНТИ ЗА НОВИМ ДСТУ

Які документи затверджувати — визначають загальнодержавні правила діловодства, а як оформляти затвердження — скеровує націо­нальний стандарт ДСТУ 4163:2020. Експерти сис­тематизували всі норми в одній статті, тож вмітимете оформляти реквізит «Гриф затвердження» за новими правилами.

ОФОРМИТИ ЗАТВЕРДЖЕННЯ

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12182

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72613

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді