У МОЗ наголосили, що шкільні свята мають відбуватися без глядачів

Блок під заголовком новини 1  Підпишіться на Telegram-канал Педрада. Новини! Тримаємо руку на пульсі змін без паніки та спаму

Урочисті заходи, зважаючи на пандемію, мають відбуватися без батьків та інших членів родин

Проведення новорічних свят у закладах освітиПротиепідемічні заходи в дитсадку: нові рекомендації МОЗ

Урочисті заходи, присвячені новорічним святам у школах та дитячих садочках, зважаючи на пандемію, цього року мають відбуватися без батьків та інших членів родин.

Таку інформацію опублікували на офіційній Facebook-сторінці Міністерства охорони здоров’я  щодо проведення традиційних святкувань у грудні.

 «Традиційно на урочисті заходи новорічних свят у школах чи садочках до дітей приходять батьки та інші члени родини, проте в умовах пандемії це може створити додаткові ризики для здоров'я усіх учасників. Також не варто забувати, що свято призначене саме для дітей, а їх здоров’я — є пріоритетом», — зауважують у міністерстві.

Окрім того, у МОЗ акцентують на тому, що під час святкування у школі на заході можуть бути присутні лише учні одного класу. Участь школярів з інших класів у святі забороняється.

У випадку із дитячими садочками це правило діє аналогічно — свято проводиться лише для дітей однієї навчальної групи.

Водночас участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти.

«Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі не дозволяється. Тобто організовувати, проводити захід та брати участь можуть лише співробітники  закладу освіти», — зазначають у відомстві.

Зокрема, у разі прояву в дитини будь-яких симптомів гострого респіраторного  захворювання, краще залишити її вдома.

У МОЗ наголосили, що якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів родини, не варто її змушувати, бажано просто все послідовно роз'яснити.

«Потурбуйтесь про те, щоб малеча почувала себе в безпеці, а свято не стало стресовою ситуацією», — порадили у Міністерстві охорони здоров'я.

додаток
Теми:

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Типи організації освітньої діяльності в дошкіллі: що нового

У Законі про дошкільну освіту визначено вісім типів організації освітньої діяльності. Таке розмаїття дає змогу забезпечити доступність дошкільної освіти для кожної дитини з урахуванням її індивідуальних особливостей, потреб, інтересів та здібностей. У цій статті більше розглянемо саме нові альтернативні типи дитсадків
1840

Комплектування груп у дошкільному закладі: вивчаємо вимоги та зміни

До кінця серпня керівник дошкільного закладу має остаточно сформувати всі групи вихованців. З’ясуємо, як Закон про дошкільну освіту та інші нормативні документи врегульовують питання комплектування різних видів груп, їх граничної наповнюваності. Усе розклали для вас по поличках
76835

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

З’ясуємо, як проєктують штатний розпис дошкільного закладу і які зміни врахувати згідно з новим Законом про дошкільну освіту та новими Типовими штатними нормативами. Допоможемо вам внести зміни в штатний розпис, обрати форму та заповнити її без помилок
60566

Співпраця з органами громадського самоврядування в закладі освіти

Моделі співпраці з органами самоврядування: від авторитарної, коли керівник одноосібно відповідає за все, до демократичної — коли орган самоврядування отримує максимум повноважень. Обирайте свою!
1840

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді