У МОЗ наголосили, що шкільні свята мають відбуватися без глядачів

Теми:
Урочисті заходи, зважаючи на пандемію, мають відбуватися без батьків та інших членів родин

Проведення новорічних свят у закладах освітиПротиепідемічні заходи в дитсадку: нові рекомендації МОЗ

Урочисті заходи, присвячені новорічним святам у школах та дитячих садочках, зважаючи на пандемію, цього року мають відбуватися без батьків та інших членів родин.

Таку інформацію опублікували на офіційній Facebook-сторінці Міністерства охорони здоров’я  щодо проведення традиційних святкувань у грудні.

 «Традиційно на урочисті заходи новорічних свят у школах чи садочках до дітей приходять батьки та інші члени родини, проте в умовах пандемії це може створити додаткові ризики для здоров'я усіх учасників. Також не варто забувати, що свято призначене саме для дітей, а їх здоров’я — є пріоритетом», — зауважують у міністерстві.

Окрім того, у МОЗ акцентують на тому, що під час святкування у школі на заході можуть бути присутні лише учні одного класу. Участь школярів з інших класів у святі забороняється.

У випадку із дитячими садочками це правило діє аналогічно — свято проводиться лише для дітей однієї навчальної групи.

Водночас участь у святі можуть брати тільки працівники закладу освіти.

«Запрошувати аніматорів, акторів та інших людей, які б розважали дітей та брали участь у святі не дозволяється. Тобто організовувати, проводити захід та брати участь можуть лише співробітники  закладу освіти», — зазначають у відомстві.

Зокрема, у разі прояву в дитини будь-яких симптомів гострого респіраторного  захворювання, краще залишити її вдома.

У МОЗ наголосили, що якщо дитина не хоче брати участь у святі без батьків чи інших членів родини, не варто її змушувати, бажано просто все послідовно роз'яснити.

«Потурбуйтесь про те, щоб малеча почувала себе в безпеці, а свято не стало стресовою ситуацією», — порадили у Міністерстві охорони здоров'я.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Складаємо штатний розпис закладу дошкільної освіти

Формування штатного розпису є досить непростим процесом. Тож доводиться залучати і працівників дошкільного закладу, і фахівців кадрової служби, і економістів органу управління освітою. Як проектують штатний розпис дошкільного закладу
47332

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді