Коли розпочнуться зимові канікули у закладах освіти

Скоро розпочнуться довгі зимові канікули. Більшість шкіл йде на канікули на 14 днів.

Коли регіони відправлять учнів на зимові канікули: перелік та дати

Новий професійний стандарт: ВИМОГИ

Цього року МОН радило встановити такі дати для змових канікул у школах – з 25 грудня 2021 року до 9 січня 2022 року.

Як провести свято в умовах карантину

Багато регіонів уже визначились з датами зимових канікул. Попередньо на канікули школи підуть у таких числах:

 • Київ – у КМДА запевнили, що столичні школярі підуть на зимові канікули вчасно. Планується, що діти будуть відпочивати із 25 грудня до 9 січня.
 • Львів – на канікули школярі підуть з 27 грудня, триватимуть вони два тижні – до 10 січня. Також чимало шкіл розпочнуть канікули аж з 31 грудня (триватимуть також до 10 січня.
 • Кропивницький – канікули у більшості шкіл області стартуватимуть з 27 – 30 грудня. Повернуться до навчання учні 10 січня.
 • Харків – зимові канікули у школах розпочнуться 28 грудня (хоча раніше планувалося з 30-го). Фактично останнім робочим днем ​​буде п'ятниця, 24 грудня, бо 25 – 27 грудня – вихідні та святкові дні.
 • Рівне – школярі підуть на зимові канікули за графіком – з 25 грудня, і відпочиватимуть до 9 січня включно.
 • Хмельницький – канікули для дітей також розпочнуться пізніше – 30 грудня і триватимуть по 9 січня включно.
 • Чернігів – зимові канікули для учнів планово будуть починатися з 24 грудня і триватимуть до 9 січня.
 • Полтава – учні будуть на канікулах з 25 грудня, а вже 10 січня вони повернуться за шкільні парти. Водночас у Кременчуці (місто в Полтаві) діти вчитимуться аж до 31 грудня включно. Канікули будуть тривати з 1 до 16 січня.
 • Волинь – більшість шкіл підуть на канікули з 28 грудня. Канікули триватимуть два тижні – до 9 січня включно.
 • Житомир – зимові канікули міська влада рекомендувала провести з 31 грудня по 16 січня 2022 року. Проте кожна школа вирішує це самостійно, тож дати можуть бути різні.
 • Суми – канікули для школярів почнуться 25 грудня і триватимуть до 9 січня включно.
 • Дніпро – цьогоріч зимові канікули для школярів Дніпра розпочнуться в суботу, 25 грудня. А вже на навчання діти повернуться 10 січня.
 • Кривий Ріг – канікулярний період для дітей триватиме з 25 грудня до 9 січня.

Нагадаємо, що МОН лише надає рекомендації щодо канікул, а школи уже можуть вирішувати самостійно.

Джерело: 24 Канал

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Відпустки – 2024: особливості надання

З 2022 року було введено норми щодо організації трудових відносин в умовах воєнного стану. Це стосувалося і відпусток. 2024 рік вніс свої корективи. Що залишилося сталим, а що зазнало змін – розбираємося у статті
136859

З чого починати цивільний захист у закладі освіти

Все частіше об’єктами уражень ворога стає цивільне населення. Убезпечити найвразливішу категорію – наших дітей – від ракетних атак, зберегти їх життя – ось найважливіше завдання педагогів. Що повинен робити кожен учасник освітнього процесу, хто керує цивільним захистом у навчальному закладі і як організувати цей процес – читаймо далі
85710

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46556

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5095

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді