У МОН планують оновлення навчального предмета «Інформатика» у школах

Міністерство цифрової трансформації спільно з Міністерством освіти ініціювали проєкт оновлення навчального предмета «Інформатика»

У МОН планують оновлення навчального предмета «Інформатика» у школах

Освітні програми 2021/2022: що рекомендує МОН

Таку інформацію повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров у своєму Telegram.

За словами міністра, уже створено міжвідомчу робочу групу для модернізації навчальних програм та оновлення змісту та навчально-методичного забезпечення навчального предмета.

«Предмет повинен відповідати вмінням сучасних дітей, а не забирати в них інтерес до технологій через програму предмета, яка застаріла років так на 20», – зазначив Михайло Федоров.

ІТ-школяр: нові компетентності з інформатики

До 15 березня 2022 року міжвідомча робоча група має опрацювати питання оновлення змісту інформатичної освіти та розробити нові навчальні програми.

І уже до 1 червня 2022 року оновлені навчальні програми мають подати в МОН для отримання грифів.

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Мозковий штурм — інструмент сучасної педагогічної ради

«Сучасна педагогічна рада» — поняття широке і нечітке. Тут можна розуміти інноваційну, інтерактивну, нестандартну форми проведення педради, а чи яку іншу, не менш цікаву. Ми ж зупинимося на методі брейнштормінгу, або мозкового штурму, який дедалі більше входить в освітню практику і є ознакою нетрадиційного підходу керівництва у виборі форм роботи з педагогами
12247

Сертифікація вчителів: що варто знати у 2024 році

У статті зібрали для вас головне про цьогорічну сертифікацію. Дізнаєтеся про зміни та нововведення у сертифікації вчителів. А токож, коли буде проходити кожен етап сертифікації.
72688

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді