Київські старшокласники матимуть більше годин уроку «Захист України»

Якісна підготовка молоді з військових, тактичних та медичних дисциплін — це необхідність часу

Вивчення предмету

Як підтримати підлітка у кризовій ситуації: 10 порад

У заклададах освіти Києва збільшать кількість годин на підготовку старшокласників у межах навчальної програми «Захист України».

Таку інформацію зазначив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

Як він повідомив, таке збільшення годин є необхідністю часу.

«Якісна підготовка молоді допризовного віку з військових, тактичних та медичних дисциплін — це необхідність часу, тому ми у столиці хочемо у стислі терміни разом із військовими підготувати таку програму, яка матиме максимальний ефект і буде фактично частиною великої програми підготовки військових», — зауважив представник КМДА.

Як сформувати безпечне і здорове освітнє середовище

Зокрема посадовець пообіцяв повністю профінансувати таку програму.

«Ми передбачимо і повноцінне фінансування цієї програми, щоб учні 10 та 11 класів вивчали все не тільки в теорії, а й мали практичні заняття, пілотували дрони, використовували симулятори та інші технічні засоби», — акцентував заступник голови КМДА.

Також він підкреслив, що важливим фактором успіху буде кадрове питання.

«Для школярів необхідно підібрати таких викладачів, які будуть стовідсотково моральними авторитетами для дітей, і в той же час розумітися на тонкощах освітнього процесу та роботі з підлітками. Тільки так навчання з цього предмета буде викликати позитивні емоції та інтерес у молодого покоління. Ми впевнені, що все задумане нам вдасться реалізувати, і вже з нового року 35 тисяч старшокласників відчують ці зміни», — наголосив Валентин Мондриївський.

За матеріалами КМДА

Статичний блок для новин

Статті за темою

Усі статті за темою

Щорічний звіт директора школи

Звітування можна провести в актовому залі, а можні і онлайн. Дізнайтеся, що врахувати для виступу онлайн, як його побудувати і що допоможе зробити його вдалим. Про що звітує директор і за якою структурою — у статті
46374

Цькування на роботі: чи можливо його зупинити?

На жаль, у сучасній школі все частіше звучить слово «булінг». На це явище жаліються учні та батьки з боку вчителів, вчителі з боку батьків та школярів. Але нерідко явище цькування окремих працівників спостерігається і у самому педагогічному колективі – між колегами та з боку адміністрації. Отож, чим відрізняється мобінг від булінгу, як запобігти і як захиститися від такого явища – розбираємося у статті.
5016

Гарячі запитання

Усі питання і відповіді